Aktualności

czwartek, 14 lutego 2013

UWAGA !!! Już działa sklep

www.vivioland.sklep2.pl

Zapraszam do częstych odwiedzin codziennie asortyment będzie się powiększał.wtorek, 29 stycznia 2013

Kolczyki srebrne z dodatkiem dropsików marmuru zielonego.

więcej zdjęć i opisów na mojej stronie: VIVIOLAND.PL

Podobnie jak dwa poprzednie zgłoszony na wyzwanie Kreatywnego Kufra :). Bo piękno tkwi w prostocie...

Srebrna bransoletka z różowym stalaktytem i fioletowymi jadeitami. Bardzo słodka :)

środa, 23 stycznia 2013

Skoro już wspomniałam o Walentynkach... mam coś jeszcze bardziej odpowiedniego :) Bransoletka wykonana ze srebra i gładkich oraz fasetowanych kulek granatu w głębokim odcieniu czerwieni. Do bransoletki dołączyłam małą zdejmowaną zawieszkę w kształcie serca. Całość oksydowana (postarzone srebro) i wypolerowana. Romantyczniej? ;) No to do Kreatywnego Kufra Wyzwanie Tematyczne - Style - Romantyzm.

Kolczyki zgłoszone na konkurs LOVE-LOVE-LOVE. Miłość, będąca tematem przewodnim wyzwania, według mnie nie mogłaby istnieć bez harmonii, głębokiego porozumienia i dopasowania, właśnie takiego, które obrazuje symbol yin-yang. Kochające się osoby tak jak yin-yang właśnie: są współzależne a zarazem indywidualne, wchłaniają i jednocześnie podtrzymują się wzajemnie. Przy okazji wszystkim życzę odnalezienia takiej drugiej połówki (ja jestem szczęściarą, która znalazła) :)

niedziela, 20 stycznia 2013

Tak mi się spodobało za pierwszym razem, że pomyślałam: czemu nie zrobić drugiego? :) Do stworzenia drugiego pierścionka również użyłam srebra próby 930 i 999 oraz maleńkich fasetowanych oponek granatu. Tym razem postawiłam na zdecydowanie prostszą formę.

Stało się! Podjęłam wyzwanie Kreatywnego Kufra i zrobiłam mój pierwszy pierścionek. Do jego wykonania użyłam srebra 930 i 999 oraz kulki granatu.

niedziela, 13 stycznia 2013

Bransoletka stworzona na wyzwanie Kreatywnego Kufra "Paleta barw ~ 1 ~". Srebro + marmur koralowy + awenturyn i jadeit zielony.

czwartek, 13 grudnia 2012

Komplet wykonany na zamówienie. Noc Kairu oprawiona w srebro.